O značce

Firma Janssen Cosmetics má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. O "světovém" záběru firmy, resp. značky se můžete přesvědčit např. na domovských stránkách Janssen Cosmetics. V současné době Janssen Cosmetics dodává své výrobky do 60-ti zemí světa. 

Podmínkou je v programu pěstící kosmetiky Janssen Cosmetics použití vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu. Zkušenosti a potřeby firmy Janssen se ideálně kombinují v úzké spolupráci s výzkumnou laboratoří Dr. Rolanda Sachera. Všechny výrobky jsou důkladně testovány a přesvědčí vás již při prvním použití.

Obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vyvinuty pomocí složitých technologických procesů a podléhají důkladné analýze.

Od roku 2004 Janssen Cosmetics také pravidelně obhajuje certifikát jakosti managementu ISO 9001.

Dr. Roland Sacher: Základem dobrých kosmetických přípravků je dobrá tolerance a vysoká účinnost, podložená dermatologickými atesty. Jen tak lze poskytnout pokožce neopakovatelnou péči a účinné přísady podávané v jejich nejčistší podobě.  

 

O mně

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Brně a poté pracovala jako zubní instrumentářka. V tomhle zaměstnání jsem uplatnila svou preciznost a důslednost, tyto vlastnosti jsem si přenesla do současné kosmetické praxe. 

Při zaměstnání v ordinaci jsem začala navštěvovat rekvalifikační kurz na kosmetické škole v Brně. Zde jsem se setkala s profesionální kosmetikou Janssen Cosmetics se kterou pracuji i nyní. 

Tímto se tedy dostávám do současnosti, kosmetický salon provozuji již 15 let. Neustále se snažím zdokonalovat školeními a vybavuji salon novějšími technologiemi. Zakládám si na lidském, ale zároveň profesionálním přístupu.

Budu se těšit na setkání s Vámi u mě v salonu. 


Salon